Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... predaj pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Zvieratá >

proso


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 45
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Predám Klietku pre vtáky Ferplast Birds

Predám Klietku pre vtáky Ferplast Birds

- [3.10. 2026]
Predám Klietku pre vtáky Ferplast Birds 100 x 60 x 170 Komplet prislusenstvo plus proso pre drovnych vtakov Zachovala. Nova cena 240 eur Komplet ponukana 125eur


125 €
Bratislava
821 05
27 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám proso

Predám proso

- [3.10. 2026]
Predám žlté proso. Cena za 1q je 60€


V texte
Levice
935 69
36 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso žlté

Proso žlté

- [2.10. 2026]
Predám proso čistené 60€/1q, Vrecia na výmenu alebo doplatok 1€ ks. proso nieje striekané desikantom. Možnosť dovozu po dohode.


60 €
Topoľčany
956 16
70 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Krmivá pre vtáky

Krmivá pre vtáky

- [2.10. 2026]
Predám krmivo pre stredné papagaje cena 1,60eur/1kg pre kanáriky 1,80eur/1kg vaječnu zmes 5,0/1kg piškóty 4,5eura/1kg pestrec mariánsky 3eura/1kg proso žlté 0,80eur/1kg ovos nahý 0,90/1kg repka čierna slnečnica čierna 1eur/1kg r.26 ovos obyčajný 1kg/0,30eur


V texte
Levice
934 01
91 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Krmivo pre papagáje

Krmivo pre papagáje

- [28.9. 2026]
Predám proso žlté,ovos nahý,repku, slnečnicu čiernu a pásový,lesknicu,každý,miešanku pre malé,stredne, veľké papagáje a kanariky.


Dohodou
Nitra
951 44
118 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Slnečnica, lesknica, proso, ovos

Slnečnica, lesknica, proso, ovos

- [26.9. 2026]
Slnečnica čierna - 35kg -25€ (0,70€/kg) Lesknica kanárska - 25kg - 20€ (0,80€/kg) Ovos nahý - 50kg - 20€ (0,40€/kg) proso žlté - 50kg -25€ (0,50€/kg) proso mix 5 farieb - 50kg - 25€ (0,50€/kg) Volat: 0907 234 174, som priamo z Trebišova


V texte
Trebišov
075 01
192 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
predaj  psenice

predaj psenice

- TOP - [25.9. 2026]
PREDAM PSENICU 40KG 8E proso ZLTE 40KG 22E KUKURICU 40KG 11E VOLAT NA TEL CISLO 0911195212 MICHAL


8 €
Galanta
925 62
1364 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lesknica,Proso

Lesknica,Proso

- [25.9. 2026]
Predám proso žlté 0,60€/kg,lesknica kanárska čistena 0,90€/kg nové vrecia v cene,viac na 0908 303802


V texte
Piešťany
922 41
125 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ovos, proso.

Ovos, proso.

- [24.9. 2026]
Predám ovos nahý 0,50/kg, proso zlté čistené 0,60/kg.


V texte
Topoľčany
956 05
222 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Sója, sójový extrahovaný šrot

Sója, sójový extrahovaný šrot

- [23.9. 2026]
Predám sóju, sójový extrahovaný šrot-100kg/70e


V texte
Považská Bystrica
017 01
126 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso žlté,ovos nahý, repka olejná

Proso žlté,ovos nahý, repka olejná

- [23.9. 2026]
Predám proso žlté 100kg/75e Ovos nahý 100kg/60e Repka olejná 100kg/75e


V texte
Považská Bystrica
017 07
137 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Pšenica, jačmeň, slnečnica , proso

Pšenica, jačmeň, slnečnica , proso

- [18.9. 2026]
Ponúkam na predaj : Slnečnica čierna 30kg - 23€ 33kg -25 € Pšenica, jačmeň -25€/100 kg proso žltý - 0,65€/ kg Ovos nahý 25€/ vreco 40 kg Vreco na obilie 0,60€ks 0915 623 139 Ňárad vedla Gabčikovo


V texte
Dunajská Streda
930 06
485 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám andulky

Predám andulky

- [18.9. 2026]
Vyber z viacerých kusov,možná výmena za proso,pri odbere viacej kusov -dohoda


5 €
Partizánske
958 03
335 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám slnečnicu čiernu

Predám slnečnicu čiernu

- [17.9. 2026]
Slnečnica čierna čistena 30kg 27eur Nečistena 30kg 24eur Lesknica 1kg 1.2eur proso 1kg 0.6eur


24 €
Banská Bystrica
974 01
239 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso, kardy, lesknica..

Proso, kardy, lesknica..

- [17.9. 2026]
proso žlté - 25 kg cena 12,5€ 4 kg balenie 4 € proso červene- 25kg cena 13,5 € 4 kg balenie 4€ proso zelené- 25kg cena 16 € 4 kg balenie 4€ proso biele- 25kg cena 13,5 € 4 kg balenie 4€ proso ...


V texte
Vranov nad Topľou
093 03
444 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Bresse Gauloise kuhúty r. 2026

Bresse Gauloise kuhúty r. 2026

- [15.9. 2026]
Ponúkam na predaj Kohúty tohtoročné - kvalitné mäso- lahôdka medzi hydinou. Liahnuté od konca marca do mája. Vhodné aj do chovu. Na výber z cca 20 kusov. Výmena kvôli zmene krvi už nie je možná- kúpil som z Francúzska☝️ Výmena možná aj za slnečnicu, proso, kukuricu, hrach, pšenicu…


20 €
Partizánske
956 33
267 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám papagája nádherného (krúžok 2026)

Predám papagája nádherného (krúžok 2026)

- [15.9. 2026]
Predám tohtoročného papagája nádherného (Polytelis swainsonii). BARABAND okružkované 2026 Výber z 5 tich jedincov samec/ samička Sù to zdravý, krásny a vitálny vták v 100 % stave už samostatnè. ​Základné informácie: ​Vek: Krúžok 2026 (tohtoročný odchov) ​Pohlavie: Samec / samica ​Cena: 30 EUR ...


30 €
Trenčín
913 05
454 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Pšenica jačmeň hrach nahý ovos žlté proso, extrahov

Pšenica jačmeň hrach nahý ovos žlté proso, extrahov

- [14.9. 2026]
Predám pšenicu 20€/100kg, jačmeň 20€/100,hrach krmny žltý 35€/100kg,ovos nahý 30€/100kg,proso žlté cistene 60€/100kg,nedesikovane,extrahovanu sóju 65€/100kg.


V texte
Topoľčany
956 01
579 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso žlté

Proso žlté

- [14.9. 2026]
Predám proso čistené 60€/1q, Vrecia na výmenu alebo doplatok 1€ ks. proso nieje striekané desikantom.


60 €
Topoľčany
955 01
260 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso

Proso

- [14.9. 2026]
Predám proso žlté,bielé,zelené,proso mix,ovos nahý,lesknicu,slnečnica čierná a pásikavá.Úroda 2026.Len volať 0907/920166.


Dohodou
Galanta
925 42
630 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Stránka: 1 2 3 Ďalšia




©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Zvieratá celkom: 24504, za 24 hodín: 1297

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko