Bazos.sk - Inzercia, inzeráty
... predaj pre každého
Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do: €
Hlavná stránka > Zvieratá >

proso žlté


List inzerátov
Zobrazených 1-20 inzerátov z 25
Cena
Lokalita
Zobrazenie
Predám proso

Predám proso

- [3.10. 2026]
Predám žlté proso. Cena za 1q je 60€


V texte
Levice
935 69
36 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso žlté

Proso žlté

- [2.10. 2026]
Predám proso čistené 60€/1q, Vrecia na výmenu alebo doplatok 1€ ks. proso nieje striekané desikantom. Možnosť dovozu po dohode.


60 €
Topoľčany
956 16
70 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Krmivá pre vtáky

Krmivá pre vtáky

- [2.10. 2026]
Predám krmivo pre stredné papagaje cena 1,60eur/1kg pre kanáriky 1,80eur/1kg vaječnu zmes 5,0/1kg piškóty 4,5eura/1kg pestrec mariánsky 3eura/1kg proso žlté 0,80eur/1kg ovos nahý 0,90/1kg repka čierna slnečnica čierna 1eur/1kg r.26 ovos obyčajný 1kg/0,30eur


V texte
Levice
934 01
89 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Krmivo pre papagáje

Krmivo pre papagáje

- [28.9. 2026]
Predám proso žlté,ovos nahý,repku, slnečnicu čiernu a pásový,lesknicu,každý,miešanku pre malé,stredne, veľké papagáje a kanariky.


Dohodou
Nitra
951 44
118 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Slnečnica, lesknica, proso, ovos

Slnečnica, lesknica, proso, ovos

- [26.9. 2026]
Slnečnica čierna - 35kg -25€ (0,70€/kg) Lesknica kanárska - 25kg - 20€ (0,80€/kg) Ovos nahý - 50kg - 20€ (0,40€/kg) proso žlté - 50kg -25€ (0,50€/kg) proso mix 5 farieb - 50kg - 25€ (0,50€/kg) Volat: 0907 234 174, som priamo z Trebišova


V texte
Trebišov
075 01
192 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
predaj  psenice

predaj psenice

- TOP - [25.9. 2026]
PREDAM PSENICU 40KG 8E proso ZLTE 40KG 22E KUKURICU 40KG 11E VOLAT NA TEL CISLO 0911195212 MICHAL


8 €
Galanta
925 62
1362 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Lesknica,Proso

Lesknica,Proso

- [25.9. 2026]
Predám proso žlté 0,60€/kg,lesknica kanárska čistena 0,90€/kg nové vrecia v cene,viac na 0908 303802


V texte
Piešťany
922 41
125 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Ovos, proso.

Ovos, proso.

- [24.9. 2026]
Predám ovos nahý 0,50/kg, proso zlté čistené 0,60/kg.


V texte
Topoľčany
956 05
221 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso žlté,ovos nahý, repka olejná

Proso žlté,ovos nahý, repka olejná

- [23.9. 2026]
Predám proso žlté 100kg/75e Ovos nahý 100kg/60e Repka olejná 100kg/75e


V texte
Považská Bystrica
017 07
135 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso, kardy, lesknica..

Proso, kardy, lesknica..

- [17.9. 2026]
proso žlté - 25 kg cena 12,5€ 4 kg balenie 4 € proso červene- 25kg cena 13,5 € 4 kg balenie 4€ proso zelené- 25kg cena 16 € 4 kg balenie 4€ proso biele- 25kg cena 13,5 € 4 kg balenie 4€ proso ...


V texte
Vranov nad Topľou
093 03
443 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Pšenica jačmeň hrach nahý ovos žlté proso, extrahov

Pšenica jačmeň hrach nahý ovos žlté proso, extrahov

- [14.9. 2026]
Predám pšenicu 20€/100kg, jačmeň 20€/100,hrach krmny žltý 35€/100kg,ovos nahý 30€/100kg,proso žlté cistene 60€/100kg,nedesikovane,extrahovanu sóju 65€/100kg.


V texte
Topoľčany
956 01
578 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso žlté

Proso žlté

- [14.9. 2026]
Predám proso čistené 60€/1q, Vrecia na výmenu alebo doplatok 1€ ks. proso nieje striekané desikantom.


60 €
Topoľčany
955 01
260 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso

Proso

- [14.9. 2026]
Predám proso žlté,bielé,zelené,proso mix,ovos nahý,lesknicu,slnečnica čierná a pásikavá.Úroda 2026.Len volať 0907/920166.


Dohodou
Galanta
925 42
630 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso 10kg

Proso 10kg

- [10.9. 2026]
Dobrý deň,ponúkam žlté proso čistené,balené po 10kg,cena 7eur/bal.


7 €
Trnava
917 01
217 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso

Proso

- [7.9. 2026]
Predám proso žlté 50 €/ 100 kg


V texte
Piešťany
922 05
426 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predam slnečnicu....

Predam slnečnicu....

- [6.9. 2026]
Predám slnečnicu 30 kg 29 €, proso žlté 0,70/kg , ovos nahý 0,80/kg. Všetko vyčistené. Po dohode doveziem LM a okolie. Vrecia a dovoz v cene.


V texte
Liptovský Mikuláš
031 04
204 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Proso žlté, ovos nahý

Proso žlté, ovos nahý

- [3.9. 2026]
Predám proso žlté cistené 100kg/75e.ovos nahý čistený 100kg/60e


V texte
Považská Bystrica
017 07
238 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám Proso žlté

Predám Proso žlté

- [3.9. 2026]
Predám proso čistené 60€/1q, Vrecia na výmenu alebo doplatok 1€ ks. proso nieje striekané ECO.


V texte
Topoľčany
955 01
280 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Predám proso

Predám proso

- [31.8. 2026]
Predám žlté proso čistené 100kg 60€ Registračné číslo chovu: 145156


60 €
Topoľčany
956 05
207 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať
Slnečnica

Slnečnica

- [22.8. 2026]
Predám slnečnicu pasikavu 30€, slnečnica čierna 33 kg vrece 23€ , proso čisténe 65€/100kg, červené, biele žlté a zelené ,kukuricu 30€/100kg, pšenicu 23€, jačmeň 22€,lesknicu kanarsku 1€/kg, ,senegalske proso mlatene 1,5€/kg,hrach žltý po 36,,pelušku po 65€, nahý ovos 50€,extrahovaná sója 65€/q a krm ...


23 €
Zvolen
962 33
1886 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Stránka: 1 2 Ďalšia




©2026 Bazoš - Inzercia, bazár
Pomoc, Otázky, Hodnotenie, Kontakt, Reklama, Podmienky, Ochrana údajov, RSS,

Inzeráty Zvieratá celkom: 24469, za 24 hodín: 1269

Mapa kategórií, Najvyhľadávanejšie výrazy
Krajiny: Slovensko, Česká republika, Poľsko, Rakúsko