Strašilka/pakobylka austrálska
- [21.6. 2026]Zmazať/ Upraviť/ Topovať

Mám nadbytok strašilky austrálskej.kis 2-4€ podľa veľkosti.
Všetko sú to samičky a sú partenogenézne-čiže sa rozmnožujú aj bez samčeka.Nenáročný chov-ideálne ako prvé zviratko pre deti-sú tiché a milé,strava listy ostružiny,maliny,ruže...
Všetko sú to samičky a sú partenogenézne-čiže sa rozmnožujú aj bez samčeka.Nenáročný chov-ideálne ako prvé zviratko pre deti-sú tiché a milé,strava listy ostružiny,maliny,ruže...
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovať inzerenta e-mailom
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *
Kontaktovať e-mailom môže iba overený užívateľ.
Vaše telefónne číslo *